streda 29. októbra 2014

AVENDRO

...určite si spomínate na príspevok o spoločnosti AVENDRO, ktorá ma nie tak dávno, naozaj potešila a oslovila na spoluprácu.
Po prezretí ich stránky a produktov som túto ponuku rada využila a pripravila pre Vás sľúbenú recenziu i s pár fotkami:

Z veľkého výberu produktov som si po dlhšom rozhodovaní a zvažovaní objednala túto praktickú, basic, športovú podprsenku. Je presne podľa popisu na stránke:
 
"Jednoduchá podprsenka: prvotriedne základné diely luxusnej bielizne. Perfektne sedí, je super elastická, s extra plochými okrajmi. Nič sa nerysuje pod oblečením. Vpredu dvojito podložená.“ 
 
Vďaka spomínanému dvojitému podloženiu nepresvitá, a preto sa dá nosiť aj ako krátky top a využiť v rôznych outfitoch. Mám ju v bielej a čiernej farbe a určite tieto podprsenky na blogu ešte uvidíte v "akcii"

Ďalším kúskom, ktoré som si objednala, boli opäť basic, ale funkčné a využiteľné tielka.
Predávajú sa v dvoch variantoch, s alebo bez vloženej podprsenky.  
Ja som si vybrala variant bez vloženej podprsenky. Tielka sú s nastaviteľnými ramienkami a rovnako ako podrsenky sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny s pridaním Lycry, aby lepšie sedeli a prispôsobili sa rôznym typom postáv.
Mám ich taktiež v základných farbách: bielej a čiernej.
Myslím, že ak by ich predávali aj v telovej farbe, jedno by som už určite mala vo svojej skrini. Sú veľmi pohodlné a príjemné na denné nosenie, či už v zime pod oblečenie alebo v lete ako jednoduchý, ľahko kombinovateľný top.
Aj po častom nosení a niekoľkých opratiach podrpsenky i tielka držia svoj tvar, takže som s ich kvalitou naozaj spokojná.

...na stránke som si všimla aj vela ďaľších produktov, na ktoré sa mi zbehli slinky...

  • tak napríklad jednoduchá podprsenka bez kostíc, s tepelne tvarovanými košíčkami.

  • tiež by sa mi zišla aj takáto multifunkčná push-up podprsenka , ktorá sa dá nosiť na viac spôsobov.
 
Za pozornosť určite stojí aj ponuka extra záruky na prepravu - citujem zo stránky:
"Zárika na prepravu tovaru. Pokiaľ využijete túto službu, potom vám v prípade poškodenia zásielky počas prepravy tovar nielen zadarmo vymeníme, ale navyše vám vrátime dvojnásobok nákladov na poštovné a balné vo forme šeku na zľavu pri ďalšom nákupe. Cena za extra záruku je iba 1 EURO"
 
Milé, nie?
 
Produkty, ktoré sa rozhodnem propagovať na svojom blogu naozaj starostlivo zvažujem a vyberám a som rada, že tieto som skúsila a naozaj ich môžem ohodnotiť iba pozitívne a všetkým odporučiť. Taktiež jednanie s firmou a doručenie produktov prebehlo hladko a bez problémov.
Verím, že táto recenzia je užitočná a zároveň Vás inšpirovala prípadne motivovala k nákupu k produktov od spoločnosti AVENDRO.
 
Prajem Vám krásny deň.
 
PS: tieto krasne fotky spravila moja dvorna carodejnica
:-)

 

1 komentár:

Eliza povedal(a)...

Mas nadhernou postavu!!
Style by Eliza